Минулий тиждень в Ялинкуватському ЗЗСО названий «тижнем християнської» етики і проходив під керівництвом Котів Галини Федорівни. Робота була спрямована таким чином, щоб заходи мали різноманітний характер та зацікавили учнів. А головне, щоб своїм змістом достукатися до душі кожного. І їй це вдалося.

Власне, Галиною Федорівною проведено: вікторину "Юні знавці Біблії та християнської етики", розгадування кросвордів, виставка малюнків "Милосердя очима дітей". Ну і фінальним акордом було проведення шкільного фестивалю колядок та щедрівок "Колядуймо разом" до якого долучилися всі класні керівники.

Відзначили у Ялинкуватському ЗЗСО і 100-річчя Дня Соборності, було проведено ряд заходів виховного, патріотичного та інформаційного характеру: уроки пам'яті, виховні години, перегляд мультимедійних презентації з даної тематики, тематична виставка шкільної бібліотеки. Відзначення цього свята сьогодні важливе, як ніколи, адже воно вкотре нагадало всім нам про те, що лише в єдності є сила, лише разом можливо подолати всі труднощі українського сьогодення, знайти спільну мову та порозумітися!