"Е-рішення для громад". Славська ОТГ теж тут

Дата: 29.01.2019 17:55

28-29 січня 2019 р. у Києві представники Славської ОТГ взяли участь у проекті «Е-рішення для громад». Цього разу обговорювали, як правильно оцифрувати та упорядкувати інформацію.

У наш час технічного прогресу, величезного обсягу інформації надзвичайно важливо вміти правильно оцифрувати дані та перенести на електронні носії. Це дозволить значно полегшити та пришвидшити роботу державного органу, зібрати всі ресурси громади в одну єдину базу та упорядкувати інформацію.

«У своїй роботі ми часто стикаємось з величезною кількістю інформації, яку часто буває важко правильно опрацювати навіть за допомогою комп’ютера. За ці два дні ми отримали надзвичайно багато корисної інформації, яку зможемо застосувати, а значить і збільшити продуктивність та ефективність нашої роботи», – поділась враженнями начальник відділу туризму та комунікації Безушко Ольга.

Ну що ж, далі буде....