Майже 3 млн. грн цього року заплановано витратити на реалізацію проектів місцевого розвитку у Славській ОТГ

Дата: 01.02.2019 14:56

Завершився період реєстрації на конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області за підтримки ЛОР. Цього року Славська ОТГ подала 11 проектів на суму 2 млн. 893 тис., з них – 1 млн. 20 тис. – це нефінансові та спонсорські внески, а також внески громадян. Це чудові умови для хорошого старту.

Дана програма діє з 2016 р., її головна мета полягає в сприянні територіальним громадам сіл, селищ, міст, у тому числі обєднань у вирішенні місцевих проблем та створенні умов для сталого соціально-економічного розвитку. Тобто, кожна з громад має можливість отримати кошти на реалізацію свого проекту.

Нагадуємо, що за 2018 р. Славська ОТГ подала на конкурс 9 проектів, з яких  перемогло 6, і кожен з них отримав субвенцію з обласного бюджету.

Сподіваємось, що цього року результати будуть ще кращими.

Також ми дякуємо всім, хто долучився до цієї справи: спонсорам, вчителям, батькам та просто небайдужим людям. Ми з Вами робимо важливу справу. Наша громада росте і розвивається завдяки нашим спільним зусиллям.