Навчання по Громадському бюджету завершені. Очікуємо Ваших проектів

Дата: 08.02.2019 15:47

7 лютого у Славському у приміщенні народного дому відбулись навчання по Громадському бюджету.

Як правильно реєструвати проекти, всі плюси і мінуси онлайн реєстрації, фінансове забезпечення тощо – про це все змогли дізнатись наші учасники.

«Цього року ми не обмежували тематику проектів, для того, щоб точно зрозуміти, чого потребує громада та які проекти вона підтримає. Головне завдання Громадського бюджету – обєднати мешканців ОТГ для спільного розвитку та роботи. Цього року з місцевого бюджету виділено 240 тис. грн. на реалізацію проектів. Ми готові забезпечити співпрацю всім бажаючим і розглянути пропозицію кожного», – прокоментувала начальник відділу туризму та комунікації Безушко Ольга.

Нагадуємо, що цього року Славська селищна рада вперше запустила Громадський бюджет, який дозволить мешканцям ОТГ реалізувати свої проекти за кошти з місцевого бюджету.