Шановні мешканці Славської ОТГ просимо надати інформацію у відділ земельних відносин Славської селищної ради...

Дата: 14.02.2019 10:19

Шановні мешканці Славської ОТГ, просимо Вас надати у відділ земельних відносин Славської селищної ради (дні прийому: вівторок з 9:30 -13:00год.. та п’ятниця з 9:30- 13:00 год..) або прислати сканкопії вказаних документів та контактні дані на ел.пошту: slavske_rada@ukr.net з  приміткою "для відділу земельних відностн" копії державних актів право власності (яких термін видачі до 2015 року) на земельні ділянки, договори дарування, купівлі-продажу для уточнення Ваших персональних даних (ідентифікаційні коди та ПІБ) чи їх зміну  та з метою уточнення інформації щодо розміщення вашої земельної ділянки на публічній кадастровій карті.