Переможці Чемпіонату Львівської області з гірськолижного спорту

Дата: 07.02.2019 18:15

13-14 лютого у смт. Славську проводився Чемпіонат Львівської області з гірськолижного спорту. Кілька місяців насиченої підготовки, тренування, два дні адреналіну та хвилювань не залишились без результатів. Славська КДСШ зайняла друге загальнокомандне місце. Тож вітаємо наших спортсменів:

Юніори:

Гашпар Дмитро (1 місце, слалом-гігант);

Свердун Дмитро (1 місце, слалом-гігант);

Пацаган Олександр (2 місце, слалом-гігант);

Кримінська Олеся (2 місце, слалом-гігант);

Давидюк Олена (3 місце, слалом-гігант).

Серед дорослих абсолютною чемпіонкою стала Пацаган Ксенія, здобувши перемогу на двох дистанціях – слалом та слалом-гігант.

Ми щиро вітаємо наших чемпіонів та бажаємо їм олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях, завжди залишатись такими цілеспрямованою та впевненими в собі.