Увага! Погіршення погодних умов

Дата: 21.02.2019 12:59

У зв’язку із проходженням атмосферних фронтів від циклону, що зміщується з території Польщі та надходженням холодного арктичного повітря очікується ускладнення погодних умов:

22 лютого: дощ та мокрий сніг переходитиме в сніг, місцями значний. Подекуди налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вiтер північно-східний, 7 – 12 м/с, вранці та вдень пориви 15 – 20 м/с, місцями хуртовини. Температура повiтря вночі від 1° морозу до 4° тепла, вдень від 4° морозу до 1° тепла.

Відновлення снігового покриву, зниження температури.

23 – 24 лютого. На дорогах ожеледиця.

Температура повітря вночі 5 – 10° морозу, місцями 13 – 15° морозу,                  вдень 1 – 6° морозу.

Ускладнення погодних умов відповідає I рівню небезпечності (жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, комунального господарства, будівельної галузі та до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Штормове попередження про лавинну небезпеку: № Гл – 46

22 лютого в середньогiр’ї Львiвської областi у зв’язку iз снiгопадом та хуртовиною очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).