Делегація Славської ОТГ взяла участь у вшануванні 74-ї річниці трагедії села Павлокома та відзначення 204-ї річниці від дня народження автора Державного Гімну України о. Михайла Вербицького

Дата: 03.03.2019 11:21

З ініціативи Об’єднання українців у Польщі та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, 2 березня на території Республіки Польща відбулися заходи з вшанування 74-ї річниці трагедії села Павлокома та відзначення 204-ї річниці від дня народження автора Державного Гімну України о. Михайла Вербицького.

Понад півтора тисячі українців приїхало в Польщу, щоб вшанувати пам’ять своїх земляків. Серед яких делегація Славської ОТГ.

У 1945 р. нерозформованим відділом польської Армії Крайової під керівництвом поруччика Юзефа Бісса було вбито 366 українців, мешканців села Павлокома.

Також в цей день вшанували память автора українського гімну о. Михайла Вербицького, який похований у Польщі у селі Млини.

Зазначимо, щорічно у цих заходах беруть участь українці з м. Перемишль, делегації від влади та громадськості Львівщини, Тернопільщини, представники Посольства України у Республіці Польща, місцева польська влада.