"Бойківське коло". Співробітництво задля спільного розвитку

Дата: 22.03.2019 15:16

Днями голова Славської ОТГ Володимир Бега відвідав Долину, де у форматі дискусії  «Бойківське коло» відбувалася зустріч громад Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей. Головна тема обговорення: співробітництва задля розвитку спільного туристично-рекреаційного потенціалу.

Учасники круглого столу проводили докладний аналіз потенціалу, інвентаризацію регіонів та обговорюють основи для розвитку туристичної дестинації "Бойківське коло".

Нагадаємо, що раніше  представники місцевого самоврядування Славської ОТГ Львівської області, селища Вигода та міста Долина Івано-Франківської області підписали Меморандум, який став відправною точкою для співробітництва в сфері економічного розвитку цих громад та створення субрегіонального кластера.