Не піддавайтесь на провокації

Дата: 22.03.2019 15:25

Шановні мешканці Славської ОТГ, територією нашої громади ширяться чутки, що під час волевиявлення на виборчих дільницях чоловіки призовного віку отримають повістки.

Невідомі розклеюють листівки по території нашої ОТГ, поширюють інформацію через інтернет. Таким чином дезінформують населення, щоб зменшити явку виборців 31 березня, а це збільшить можливість фальсифікації результатів волевиявлення.

Все це неправда! Головний військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко запевняє: "Ще раз наголошую, що під час виборів Президента військовослужбовці військоматів не вручатимуть повісток і проводитимуть інших заходів, пов’язаних з початком призовної компанії на строкову військову службу. Ми, як і всі, під час виборів будемо здійснювати свій громадянський обов’язок – обирати Президента України".

Тож, не піддавайтесь на такі провокації, прийдіть 31 березня на виборчу дільницю і висловіть свою думку.