Які нотаріальні послуги можуть надавати уповноважені на це особи органу місцевого самоврядування?

Дата: 25.03.2019 12:41

Згідно із ст. 37 Закону України «Про нотаріальні» у населених пунктах, де немає нотаріусів, здійснювати нотаріальні дії можуть уповноважені на це посадові особи органу місцевого самоврядування.

У Славській ОТГ за рішеннями Х сесій VII демократичного скликання Славської селищної ради та частиною першою статті 27 Закону України «Про нотаріат» нотаріальні дії можуть вчиняти:

• Глюдз Василь Юрійович, який виконує обовязки старости Либохірськорого старостинського округу, на території с. Либохора Сколівського району Львівської області (тел. 096-277-14-72);
  • Коник Віктор Андрійович, який виконує обовязки старости Волосянківського старостинського округу, на території сіл Волосянка, Ялинкувате, Хащованя Сколівського району Львівської області         (тел. 098-922-30-47);
  • Фединяк Ярослава Михайлівна, яка виконує обовязки старости Нижньорожанківського старостинського округу, на території сіл Нижня Рожанка, Верхня Рожанка Сколівського райогну Львівської області (тел. 097-340-35-52).

За рішенням ІІІ сесії VI демократичного скликання у Славській селищній раді нотаріальні дії вчиняє Лесів Христина Ігорівна (тел. 063-412-94-54 ).

Виконуючі обовязки старост на місцях можуть вчиняти такі нотаріальні дії:

• Вживати заходів щодо охорони спадкового майна;
  • Посвідчувати заповіти (окрім секретних);
  • Видавати дублікати посвідчених ними документів;
  • Засвідчувати вірність копій (фотокопій) документів і виписок з них;
  • Засвідчувати  спроможність підпису на документах;
  • Видавати довіреність.

Для вчинення тієї чи іншої нотаріальної дії громадянину Славської ОТГ потрібно при собі мати: паспорт, ідентифікаційний код і сплачену квитанцію державного мита.

Варто зазначити, що нотаріальні послуги, які надаються органами місцевого самоврядування чи державними нотаріусами, обійдуться Вам значно дешевше, ніж у приватних нотаріальних конторах.