Обмінювались досвідом, ділились досягненнями та планувати подальший розвиток лікарі з усієї України на форумі «Школа сімейного лікаря». Головний лікар КНП «Славська міська лікарня» Оксана Зенинець теж активний учасник форуму.

Говорили в першу чергу про нову реформу медицини, як підвищити довіру до лікарів, підвищити рівень медичних послуг та повністю перейти на нову систему фінансування. У підсумку було вирішено, що для розвитку сільської медицини потрібно 3 речі: адекватні умови праці та житла, інтернет + телемедицина та децентралізація (бюджет і рішення на місцях).

Також начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради Кореневич Ольга відвідала тренінг «Інклюзивна освіта – рівний доступ до якісної освіти».

Завдяки інклюзивній освіті діти з особливими потребами мають можливість повноцінно спілкуватися з однолітками, а це покращує мовний, соціальний т емоційний розвиток дітей. Дана методика дозволяє подолати страхи та упередження, сприяє дружбі та взаємоповазі серед людей.