Рятувальники Славської пошуково-рятувальної групи стали призерами змагань з водного туризму "Карпатське ралі"

Дата: 26.03.2019 15:57

Вже вкотре команда рятувальників Славської пошуково-рятувальної групи бере участь у змаганнях на Кубок України зі спортивного туризму – водний туризм «Карпатське ралі», які проводяться з 22 по 24 березня 2019 р. на річках Мізунка та Свіча. Професіоналізм та витривалість помножені на хорошу підготовку дали чудовий результат – друге загальнокомандне місце. Вітаємо наших призерів.

Додамо, що у змаганнях прийняли участь 117 осіб з 7 регіонів: Львівської, Івано-франківської, Чернівецької, Тернопільської, Полтавської та Хмельницької областей, а також м. Києва. Командні змагання проводилися на дистанціях IV класу: «Ралі – довга гонка», «Спринт – коротка гонка».

Відео: https://youtu.be/KkNR6vLLw_E