Година Землі 2019

Дата: 28.03.2019 11:54

Шановні мешканці Славської ОТГ, 30 березня в суботу відбудеться Година Землі. Вже більше 50 міст України, біля 60 організацій, більше 50 навчальних закладів приєдналися до всесвітнього руху за майбутнє Планети. Тема цьогорічної кампанії продовжує закликати встановити власний Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) та підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Славська ОТГ теж долучилася до цієї акції.

Тож, 30 березня з 20:30 до 21:30 ми закликаємо кожного мешканця нашої громади долучитися до міжнародної акції та вимкнути світло у своїх оселях на одну годину.