Команда з пішохідного туризму Сласької ОТГ "Славні" стала срібним призером Кубку Львівської області

Дата: 29.03.2019 20:38

Туристичний сезон відкрито! Особливо вдалим стало відкриття для команди гуртка «Пішохідний туризм» Славської ОТГ «Славні» під керівництвом Хрипти Олександра. На IX відкритому Кубку Львівської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні у загальнокомандному заліку «Славні» стали срібними призерами.

У змаганнях, які проводились 26-29 березня 2019 р. у м. Хирові у двох вікових групах (молодшій та старшій), взяло участь 8 команд.

Ми щиро вітаємо всіх учасників команди «Славні» з чудовим стартом: Талайла Романа, Скільського Віктора, Павкович Іванну, Губіліта Івана Михайловича, Димидчика Максима, Губіліта Олега, Любаса Віталія, Марцуна Ростислава, Кузьмін Марію, Губіліта Івана Івановича, Греба Назара та Рошинець Марину.

Особливу подяку хочемо виразити тренеру команди Хрипті Олександру, який, завдяки своєму професіоналізму, надихає своїх підопічних на нові перемоги.