Команда "Торнадо" стала срібним призером Кубку з міні-футболу присвяченому пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 03.04.2019 12:41

31 березня у с. Козьова відбулась Битва за кубок з міні-футболу присвячений памяті Героїв Небесної Сотні. У запеклій боротьбі команда Славської ОТГ «Торнадо» виборола друге місце.

За Кубок змагалося 8 команд, які були поділені на дві групи:

1. «Торнадо» Славське, ДЮСШ Сколе, Росохач та Підгородці;
  2. «Юність» Сколе, «Сокіл» Козьова, «Беркут» Тухля, «Карпати» Верхнє Синьовидне.

«Торнадо» у півфіналі зустрілися з «Соколом» - 4:0, а «Юність» виступила проти Підгородців – 5:1.

У фіналі за третє місце змагався «Сокіл» з Підгородцями, у підсумку перемогу отримали Підгородці з рахунком 0:4. У протистоянні «Торнадо» - «Юність» перемогу здобула «Юність», забивши вирішальний гол.

Це був насичений день, емоцій просто неймовірні, а наші хлопці – молодці! Вітаємо їх зі сріблом та дякуємо їм за прикладені зусилля.