Покращення благоустрою Славської ОТГ триває

Дата: 05.04.2019 10:00

На території Славської ОТГ  у с. Волосянка розпочато будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Мешканці даного села зможуть отримувати на місці медичну консультацію, огляд чи першу медичну допомогу.

Щоб заохотити молодь займатися спотртом, у с. Волосянка розпочато будівництво спортивного майданчика.

У приміщенні Славської селищної ради на першому поверсі завершується ремонт Центру надання адміністративних послуг.

Тривають роботи по підготовці спортивно-розважального комплексу біля Центрального стадіону у смт. Славському. На даний момент проводиться облаштування стоянки.

Проведено капітальний ремонт даху лабораторії КНП Славської селищної ради «Славська міська лікарня» та розпочато капітальні ремонти кабінетів ЛАЗПСМ смт.  Славське та кабінетів поліклінічного відділення КНП «Славська міська лікарня».