09 квітня 2019 року Славський ЗЗСО І-ІІІ ступенів відвідали учасники міжнародного тренінгу, організованого Інститутом Суспільних Ініціатив за підтримки проекту ЄС.


Іноземні гості з різних країн світу (Греції, Вірменії, Білорусії, Грузії, Великобританії, Німеччини, Італії, Литви та Болгарії) провели тренінг курс «Знайомство з культурами» з учнями 8-11 класів. Вони мотивували школярів вивчати іноземні мови, відкривати світ та інтегруватися до європейського науково-освітнього простору.


Групові заняття проводилися англійською мовою та були побудовані в ігровій формі. В такий спосіб кожен учень відкрив в собі найрізноманітніші сторони особистості, показав свої здібності до лідерства, творчості та долав мовний бар’єр. 


Вихованці усвідомили, що незважаючи на відмінність у культурах, різні мови, вік, досвід, можна досягнути порозуміння. Школярі вчилися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.
Варто зазначити, що діти проявили високу зацікавленість до даного тренінгу. В свою чергу іноземні гості були приємно вражені відкритістю та доброзичливістю.