У Верхньорожанківському ЗЗСО І-ІІ ступенів проведено "Тиждень дитячої та юнацької книги"

Дата: 16.04.2019 10:48

З 18 по 22 березня у Верхньорожанківському ЗЗСО І-ІІ ступенів під керівництвом бібліотекаря Дуб Т.І. було проведено «Тиждень дитячої та юнацької книги». Здобувачі освіти дізналися про історію виникнення книги як джерела знань та про створення перших бібліотек.
Тиждень розпочався з виставки на тему: «Книги найкращі друзі». Діти 1-4 класів взяли участь у конкурсі «Моя перша книжечка» під гаслом:
Складіть свою книжечку діти,
Щоб ми мали змогу радіти!
Серед учасників:

Дронишинець Денис Романович (2 клас) - «Віршики і твори»,

Шкелебей Софія Василівна (4 клас) - «Країна знань»,

Дронишинець Артем Романович (4 клас) - «Віршики - веселинки»,

Ковалів Ольга Миколаївна і Пинів Ангелина Михайлівна (3 клас) - «Про рукавичку»,

Леляк Яна Василівна (4 клас)- «Від казки до лелеки».
Своїми враженнями про прочитану книгу ділилися:

Саган Софія Іванівна - Ольга Русина «Сестричка» (6 клас),

Суслинець Марія Петрівна - А.К. Дойл «Записки Шерлока-Хомса» (7 клас),

Леляк Ганна Петрівна- М. Коцюбинський « Дорогою ціною» (8 клас)

Дуб Світлана Богданівна - Сергій Гридін «Не такий» (9 клас)

Під час рейду підручників «У кого підручнику краще живеться» визнано найкращого книго-користувача Шкелебея Василя Романовича (4 клас).
Завершився тиждень виховним заходом «Бібліотека - скарбниця всіх багатств», де здобувачі освіти 7 класу у прозі та віршах через прислів’я і вислови видатних педагогів наголошували про необхідність бережливого ставлення до книги. Розповідали про історію виникнення книги, найбільшої та найменшої бібліотеки. Піснею «Десь по світу» закликали слухачів поважати і знати видатних українців, мудреців і музикантів, поетів.

Також додамо, що нещодавно книжкові запаси кожної з бібліотек Славської ОТГ  поповнились на суму 17-18 тис. грн.