16 квітня Славська ОТГ зустрічала делегацію з Чернігівської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Наші колеги завітали, щоб на власні очі побачити, як розвивається громада та щоб перейняти досвід успішного розвитку громади.

Разом з головою Славської селищної ради Володимиром Бегою та начальником відділу туризму та комунікації Ольгою Безушко делигація відвідала школу у Верхній Рожанці, лікарню та приміщення ЦНАП. Обговорювали звичайно ж і туризм. Володимир Бега поділився не лише успіхами, але й викликами. Адже більшість приватних садиб, які надають послуги туристам, працюють неофіційно і надходжень до бюджету від них мало. Проте над цим питанням ведеться активна робота.

Голова Жванецької громади Хмельницької області Тетяна Олійник поділилась враженнями: «Кожну корисну пораду беру на замітку, бо також, як голова ОТГ, працюю над реконструкцією народного дому і тими послугами, які там будуть надаватися».

Навчальну поїздку організував Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування та Чернігівський, Івано-Франківський та Хмельницький Центри розвитку місцевого самоврядування створені Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон.

Проводили нараду і освітяни. Директор департаменту освіти ЛОДА Мандзій Любомира та директори громади обговорювали освітню галузь Славської ОТГ. Співпраця департаменту ЛОДА та закладів освіти громади має важливе значення, адже це дозволить вирішити ряд важливих питань, зокрема проблема розвитку освіти у гірському регіоні, розвиток НУШ, вдосконалення інклюзії та багато інших.