Явка на дільницях Славської ОТГ становила 64,7 %

Дата: 22.04.2019 11:54

21 квітня Україна обрала курс на найближчі пять років. Ми дякуємо кожному громадянину за його вибір і віримо, що любов до рідної землі та рідного народу живе у серці кожного, що не даремно пролито стільки крові, виплакано стільки сліз. Ми разом творимо нашу історію, велику історію, великої держави України, яка звикла БУТИ всупереч всім негараздам.

Явка на дільницях Славської ОТГ становила 64,7 %, тоді як по Україні – 62,09%.

І памятайте, від кожного з нас залежить значно більше, ніж ми можемо собі уявити. Часом навіть дрібні деталі, випадкові вчинки можуть повністю змінити хід подій. Тож, не забуваймо це, творімо історію правильно!

#Все_буде_Україна!