Шановні мешканці Славської ОТГ, Славська селищна рада разом з чеснішими отцями закликають приносити на цвинтар живі квіти замість штучних.


"Пластикові вінки і квіти не несуть жодної богословської символіки, також це традиція, яка поширилася у радянські часи і в Європі подібного немає. Ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти", - розповів керівник Бюро УГКЦ з питань екології, доктор богословських наук Володимир Шеремета.

"Левова частка пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони. Натомість їх палять, виділяються численні токсичні речовини, зокрема діоксини. Зрештою, на кладовищі та "кричуща" пластикова квітка аж ніяк не відповідає атмосфері...", - додав він.

Славська селищна рада просить людей не приносити штучні квіти на могили померлих. Це пов’язано з чисельними пожежами на кладовищах. Та це не єдина проблема – ця цвинтарна атрибутика не несе ніякої богословської символіки, така традиція розпочалась в радянські часи і в Європі такого немає.

Ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти. Левова частка пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони. Зате їх палять, виділяються численні токсичні речовини, зокрема діоксини. Масштабність пластику на кладовищах зашкалює. Зрештою, ці яскраві пластикові квіти ніяк не відповідають атмосфері.

Те, чого померлі душі наших рідних, близьких, друзів від нас чекають – це молитва. Приносьте на могили її, а не сміття!