18 квітня 2019 р. у приміщенні Народного дому відбулася 26 сесія 7 демократичного скликання. На початку сесії традиційно прозвучав гімн України.

У сесії взяли участь священики Славської ОТГ, о. Андрій виступив з вітальним словом. Результатом обговорення стало рішення Славської селищної ради «Про підтримку церковних громад населених пунктів Славської селищної ради».

На сесії було прийнято рішення щодо встановлення контейнерів для сортування сміття на території баз та відпочинкових комплексів розташованих на території громади.

Депутати Славської селищної ради затвердили програму соціального захисту пільгових категорій населення Славської об’єднаної територіальної громади в галузі безоплатного стоматологічного обслуговування на 2019 рік. За цією програмою мешканці нашої громади, які належать до пільгових категорій, зможуть отримати відшкодування затрат на стоматологічні послуги (при предявленні чеку).

Затверджено концепцію створення та розвитку Центру надання адміністративних послуг Славської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2020 роки.

Депутатський корпус прийняв рішення про надання субвенції на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення: Славське-Вигода, Тухля-Либохора, Славське-Хащованя.

Прийнято рішення вступити до «Асоціація об’єднаних  територіальних громад». Це дозволить підтримувати звязок між громадами та обмінюватись досвідом.

Також вирішено ряд земельних та фінансових питань.