День цивільного захисту у Славських ЗЗСО

Дата: 23.04.2019 12:00

По всіх ЗЗСО Славської ОТГ День цивільного захисту провели з особливою увагою.

Наприклад, у Ялинкуватському ЗЗСО І-ІІ ступенів до проведення Дня цивільного захисту залучили всіх школярів та педагогів.  Так, об 11 год., за сигналом ЦЗ "Увага всім!"було проведено учбову евакуацію особового складу школи. Також педагогами проведено ряд виховних заходів, які сприяли удосконаленню теоретичних знань та практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, а це: інформаційна хвилина "Школярам про ЦЗ" (Зірчак О. Л.), виховний захід"Чорнобильська трагедія - небезпека".(Євтух В. М.). Педагоги (Марчук Н. М. та Бубнів М. М.) продемонстрували надання першої медичної допомоги для учнів. Завершальним етапом було проведення квесту, організованого заступником директора з НВР Євтух В.М., який виявився надзвичайно цікавим та повчальним.

У Славському ЗЗСО до всіх традиційних заходів додали ще й показові навчання. Учні гуртка з пішохідного туризму наочно покази, як відбувається евакуація потерпілих під час надзвичайних ситуацій. Квест «Простір безпеки» теж мав свою особливість: у ньому взяли участь не тільки учні, а й інспектор з охорони праці Славської селищної ради Остапенко Сергій, начальник відділу освіти та культури Кореневич Ольга, заступник начальника Славського 55-ого ДПРП Андрій Урдей та начальник ДНЗ «Золотий ключик» Любов Галишинець.

Дякуємо всім педагогам-організаторам, вчителям, учням та всім, хто долучився до організації цих заходів.