Днями команда з пішохідного туризму «Росомахи» перемогла на туристичних перегонах «Кубок Карпат 2019». Незважаючи на доволі складний маршрут, стрімкі спуски, складні підйоми та не завжди сприятливі погодні умови, команда не здавалась. В результаті, вміння правильно «траверснути» та скоротити шлях допомогло «Росомахам» здобути таку бажану перемогу.

«Кубок Карпат» - це змагання з пішохідного туризму, які проводяться щороку вкінці квітня або на початку травня в Українських Карпатах. Цьогоріч, учасники стартували з Яремче.

 «Ви коли-небудь бігли 3 кілометри без упину з важкими рюкзаками по крутих схилах, знаючи, що ви вже не встигаєте? Ні? Раджу хоча б раз у житті спробувати. Запевняю, тоді ви точно зрозумієте, як це коли відкривається  «друге дихання», - поділився своїми враженнями один з учасників команди.

Вітаємо учасників команди: Гребінця Миколу, Харіва Володимира, Стойка Івана, Хрипту Миколу, Паращак Ірину, Ілуда Мирона, Шоп’яка Віталія, Подобівського Івана, Улича Андрія та їхнього капітана Михньович Оксану – з перемогою.  «Росомахи», так тримати!