У Славську відбувся 3-ій тур чемпіонату Сколівського району з шахів

Дата: 20.05.2019 11:07

19 травня 2019 року у селищі Славське відбувся 3-ій тур чемпіонату Сколівського району з шахів. У турнірі взяло участь 37 учасників: 8 дорослих та 29 дітей.

Відкрив турнір голова шахово-шашкової федерації Любомир Сович, побажав учасникам гарної гри.

У талановитих батьків народжуються талановиті діти. Це щоразу доводить родина Красільнікових, для них шахи стали не просто грою, а сімейною традицією. Знаєте, це насправді дуже емоційно, за одним столом зустрічаються батько з сином, тим більше, що син грає у дорослій віковій категорії.

Цікаво, що на цьому турнірі більшість учасників були з села Ялинкувате.

«Я помітив, що для школярів села Ялинкувате шахи – улюблена гра. Вони завжди беруть участь у всіх змаганнях, дуже активні і, що важливо, часто серед призерів. Цікаво, що у Ялинкуватому грають не тільки хлопці, а й дівчата. Дуже важливо підтримати це бажання дітей і дати їм можливість розвиватись», - підмітив голова шахово-шашкової федерації Сколівського району Любомир Сович.

Серед юнаків до 10 років призерами стали:

1 місце – Блистів Роман;

2 місце – Красільніков Ростислав;

3 місце – Сюшко Дмитро;

Серед дівчат до 11 років:

1 місце – Лелів Марія;

2 місце – Красільнікова Надія;

3 місце – Маркович Софія;

Серед хлопців до 14 років:

1 місце – Сович Назар;

2 місце – Митянський Сергій;

3 місце – Гаркот Микола;

Серед дівчат до 14 років:

1 місце – Луцик Іванна;

2 місце – Маркович Христина;

3 місце – Романик Софія;

Серед чоловіків:

1 місце – Диміцький Микола;

2 місце – Кедьо Микола;

3 місце – Красільніков Євген;

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за чудову та емоційну гру. Також дякуємо голові шахово-шашкової федерації Сколівського району Любомиру Совичу, Павлюху Степану та організатору турніру Романику Андрію.