Солодка реальність Ірини Любас

Дата: 23.05.2019 17:16

Більшість із нас хоча б раз житті звертались до неї з якимись особливими побажання чи ідеями, які обов’язково треба втілити в життя, бо яке ж сьогодні свято без гарного, оригінального тортика. Адже, смачний «пляцок» – це вже не новина, треба, щоб була ціла композиція, історія чи казка.

Мешканка нашого селища Славське Ірина Любас може втілити будь-які ваші бажання в реальність. Навчалась Ірина у Дублянському сільськогосподарському університеті на кафедрі облік та аудит, але завжди її вабила кондитерія. Активно працювати над собою, розвиватись в цьому напрямку жінка почала, вийшовши в декретну відпустку. З того часу випікання тортиків стало справою її життя.

Сьогодні Ірина з тіста та крему може створити будь-що: від тендітних квіточок до мультяшних героїв. Вона професійно працює з мастикою. На створення одного торта майстриня витрачає переважно 1-2 дні. Найбільше часу займає оздоблення, адже на виготовлення деяких деталей можна витратити до 3 днів.

Крім кондитерії, я захоплююся ще садівництвом, особливо люблю троянди. Зараз маю близько 40 кущів. Але найбільша радість для мене – це моя дочка, моя маленька помічниця. Вона мене надихає на нові ідеї, допомагає та підтримує, – ділиться враженнями Ірина.

Побажаємо Ірині успіху у її нелегкій праці та дякуємо за майстерність.

Якщо Ви знайши помилку, будь ласка, повідомте нас про це. Форма для зворотнього зв'язку https://slavska-gromada.gov.ua/feedback/