Учні Верхньорожанківського ЗЗСО I-II ст. «Кольорова мрія»  відвідали дитячий форум-фестиваль «Книгоманія». Здобувачі освіти змогли відчути себе у ролі супергероїв, які мають суперсили. Головне їхнє завдання було врятувати планету Книгоманія. Супер сили діти могли здобути на трьох рівнях планети: Вода, Земля і Повітря. На кожному рівні на книголюбів чекали майстер-класи, ігри, конкурси, квести, наукові дослідження. За активну участь у заходах діти отримали наліпки, призи, сертифікати, море позитивних емоцій та вражень.

«Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – ми хочемо, щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ», – повідомляють організатори Конкурсу.  

Дякуємо організаторам фестивалю за креатив, атмосферу та нові знайомства.

Якщо Ви знайши помилку, будь ласка, повідомте нас про це. Форма для зворотнього зв'язку https://slavska-gromada.gov.ua/feedback/