Славська селищна рада від імені усієї громади висловлює співчуття родині Стріжик

Дата: 28.05.2019 17:32

Славська селищна рада від імені усієї громади висловлює співчуття  з приводу передчасної смерті ветерана організації, президента Львівської обласної федерації лижного спорту та Почесного динамівця України, який багато років працював директором СДЮШОР з гірськолижного спорту Стріжика Романа Петровича. Він був шанованою людиною, професіоналом своєї справи. Його внесок у розвиток гірськолижного спорту та курорту у Славську неоціненний. Поділяємо горе та підтримуємо рідних та близьких у годину скорботи. Парастас відбудеться у капличці села Малечковичі 28 травня о 20:00 год. Поховання відбудеться із каплички села Малечковичі 29 травня 2019р. о 12:00 год.