Сьогодні по всіх ЗЗСО Славської ОТГ пролунав останній дзвінок - завершився ще один навчальний рік. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – це чудова мить, коли особливо помітно, що їхні діти подорослішими ще на один рік. Та найбільше емоцій останній дзвоник викликає у випускників. Адже сьогодні їхній день. Помада, високі підбори, випрасувана сорочка, серйозний вираз обличчя та ціла купа планів і мрій на майбутнє – сьогодні вони вирушають у доросле життя.

Окрасою кожного свята по всіх закладах світи стало привітання самих випускників. Вони і співали, і танцювали, і навіть пробували себе у ролі режисерів. Хорошою традицією стало нагородження не тільки учнів за хороші результати, а й учителів за їхні особливі риси характеру, які найбільше полюбили діти. 

Після завершення урочистостей випускників запросили на останній шкільний урок.

Ми теж вітаємо всіх випускників, бажаємо їм успішно скласти ЗНО, вступити до омріяного вузу та знайти своє місце в житті.

Якщо Ви знайши помилку, будь ласка, повідомте нас про це. Форма для зворотнього зв'язку https://slavska-gromada.gov.ua/feedback/