30 травня 2019 року у приміщенні Народного дому відбулась обговорення на тему «Стратегічний план розвитку медицини у Славській ОТГ». Обговорення мало на меті визначити головні потреби громади та з'ясувати, що потрібно змінити першочергово.

Особливістю зустрічі стало те, що кожен зміг побувати у невластивій йому ролі. Так, лікарі змогли поглянути на медицину з точки зору пацієнта, оцінити його потреби. Всіх присутніх поділили на кілька груп, в яких обговорювали найважливіші питання: сильні та слабкі сторони охорони здоровя в громаді, що важливо для відвідувачів закладу, що потрібно робити лікарям, щоб люди в громаді були здорові та що для цього має робити керівництво ОТГ.

«Такі обговорення надзвичайно важливі для нашого закладу, вони дозволяють  нам розвиватись. На таких зустрічах можна знайти нові шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми, зрозуміти потреби населення», - поділились враженнями учасники зустрічі.  

У підсумку стало зрозуміло, що для кожного медичного закладу головна цінність – це людина, тож головне і лікарі, і керівництво ОТГ повинні співпрацювати. Це дозволить покращити стан здоровя мешканців нашої ОТГ.

Якщо Ви знайши помилку, будь ласка, повідомте нас про це. Форма для зворотнього зв'язку https://slavska-gromada.gov.ua/feedback/