Разом з ЛОДА та ГОРС відділом туризму та комунікації  Славської селищної ради промарковано 3 туристичні пішохідні шляхи:

  1. Нижня Рожанка – г. Тетерівка

Протяжність маршруту 8 км, перепад висот – 540 м. Найвища вершина – гора Тетерівка (1148, 7) відома своєю історією. Саме тут у 1915 р. точилися бою між Австро-Угорськими та Російськими військами.

 

 

  1. Либохора – г. Магура

село Либохора – гора Кичер – урочище Клявз – гора Магура 

Протяжність маршрут 18 км, перепад висот – 750 м. Він пролягає через г. Кичер та урочище Клявз. Неподалік в урочищі Розтоки знаходиться могила полковника УПА Михайла Блистіва. Кінцева точка – гора Магура (1362), вершина в Українських Карпатах, у масиві Сколівські Бескиди. Розташована на межі Сколівського району Львівської області та Долинського району Івано-Франківської області. 

 

 

  1. Славське – Високий Верх – урочище Обнога

                                       

Довжина шляху 25 км, перепад висот 640 м. Мандруючи цим шляхом, ви зможете напитись цілющої води з джерела «Писана криниця», помилуватись краєвидами з г. Високий Верх (1242) та г. Чорна Ріпа (1285). З цих вершин відкриваються краєвиди на хребти Сколівських Бескидів і Полонини Боржави, а на сході, якщо придивитись, можна побачити Західні Ґорґани. Завершується маршрут в урочищі Обноги, на кордоні Львівської та Івано-Франківської та Закарпатської областей.

 

 

 

 

Якщо Ви знайши помилку, будь ласка, повідомте нас про це. Форма для зворотнього зв'язку https://slavska-gromada.gov.ua/feedback/