Семінар "На шляху до е-громади: від теорії до практики"

Дата: 06.06.2019 17:21

Центр розвитку інновацій  за підтримки  програми  "ULEAD з Європою" у рамках проекту «Е-рішення для громад» провів семінар на тему: «На шляху до е-громади: від теорії до практики». У семінарі взяло участь 30 громад, серед яких і Славська ОТГ, а представляв її наймолодший секретар України Максим Арефєв.

Під час семінару учасники дізналися про лайфхаки з написання стратегій розвитку, спрямовані на сталий е-розвиток та прогнозування фінансової спроможності громади.

Також усі присутні злогли проаналізувати основні критерії за якими міста України здобувать бали у рейтингу інвестиційної привабливості, як публікація відкритих даних сприяє залученню бізнесу, ну і ще дізнатись багато іншої корисної інформації.

Тож, знання отримали, тепер будемо використовувати.