Освітяни Славської ОТГ відвідали тренінг "Розвиток спроможності освітньої мережі в ОТГ"

Дата: 10.06.2019 10:54

4-5 червня 2019 р. начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради Кореневич Ольга відвідала тренінг на тему: «Розвиток спроможності освітньої мережі в ОТГ», організований за підтримки «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Мета тренінгу: підтримати професійною експертизою розвиток спроможних освітніх мереж в об’єднаних територіальних громадах та навчити представників ОТГ приймати обґрунтовані рішення щодо формування і оптимізації освітньої мережі та ефективно втілювати їх у життя.

Найбільше дискусій точилось навколо теми «Розвиток спроможної освітньої мережі: успіхи та виклики».

На семінарі освітяни також навчилися збирати, оцінювати й аналізувати дані, розробляти критерії, визначати та моделювати цілі, пояснювати їх, тобто робити конкретні кроки й нести відповідальність за них. У комплексі все це вплине на якість оптимізації закладів освіти у громадах та поліпшення рівня освіти учнів загалом.

Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом і його кранами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.