Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що відповідно до ст.. 287 ПКУ, інспекцією до 1 травня 2019 було проведено нарахування плати за землю землекористувачам – фізичним особам.  Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

            Інспекція нагадує, що 29 червня спливає термін сплати податку.

            При порушенні термінів сплати узгодженої суми грошового зобовязання протягом визначених строків, платник податку притягується до штрафу у таких розмірах:

  • при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобовязання  - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу .
  • при затримці більше 30 календарних днів  - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, на суму грошового зобов’язання нараховується  пеня за кожний календарний день простроченої сплати грошового зобов’язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ діючої на кожний день.

Отримати квитанцію для сплати податку Ви зможете у відділі земельних відносин Славської селищної ради (смт Славське, вул. Івасюка, буд. 10) або в адміністративних будівлях старостинських округів.