«Світ – моя батьківщина. Людство моя родина»! Під таким гаслом пройшло друге засідання шкільного парламенту

Дата: 13.06.2019 17:48

Сьогодні, 13 червня 2019 р у Славському ЗЗСО відбулося друге засідання учнівського парламенту. Підбили підсумки навчального року, будували плани на літо та навіть встигли порозважатись – взяти участь у квесті «Веселка толерантності».

4 команди «Обійми», «Усмішка», «Поцілунки» та «Любов» відчули себе справжніми шерлоками. Рухаючись від станції до станції команди виконували різноманітні завдання, які мали на меті привернути увагу до проблеми булінгу у школах та виховати в дітей почуття толерантності. Своє бачення толерантності учасники висловити у творчому завданні, кожна команда мала налювати плакат. Під час робити діти використали такі гасла: «Світ – моя батьківщина. Людство моя родина», «Толерантність – це здатність і прагнення до діалогу», «Кожен чує те, що розуміє».

За підсумками всіх конкурсів перше місце отримала команда «Поцілунки», друге – «Усмішка», третє – «Обійми», четверте –"Любов". Всі учасники проявили неабияку креативність та винахідливість.

За організацію та проведення квесту висловлюємо подяку заступнику директора з виховної роботи Колос О. М..