Головне - не здаватись! СК "Славсько" проти ФК "Підгородці"

Дата: 19.06.2019 09:22
Кількість переглядів: 1066

16 червня 2019 на Центральному стадіоні селища Славське команда СК «Славсько» вийшла проти команди ФК «Підгородці».

Розпочали команди впевнено, але «Славську» явно не щастило. Кілька гольових моментів, на жаль, не принесли результату. На перерву обидві команди пішли так і не відкривши рахунку.

Другий тайм видався дуже емоційним і значно результативнішим. Рахунок відкрили «Підгородці», технічно забивши гол з далекої відстані. Не встигли наші хлопці оговтатись, як суперники скористались моментом та додали до свого рахунку ще один забитий мяч. 2:0, 15 хв. до завершення другого тайму, здавалося, що  шансів на перемогу вже немає.

Але наші хлопці зібрали всю волю в кулах і з усіх сил почали атакувати ворота суперника. Перший гол забив – Греб Василь, через 5 хвилин він повторив свій успіх та зрівняв рахунок – 2:2. І це був ще не кінець. На останніх хвилинах матчу Греб Роман забиває переможний гол. Матч завершився з рахунком 2:3. Наша команда здобула перемогу.

Дякуємо обом командам за цікаву гру. Вітаємо з перемогою СК «Славсько». Ви найкращі!