Проводиться збір інформації про туристичні об'єкти

Дата: 03.07.2019 11:58

Шановна громадо, зараз працівники відділів Славської селищної ради відвідують туристичні комплекси та зелені садиби, щоб сформувати реєстр туристичних обєктів Славської ОТГ. Просимо Вас сприяти їм в цьому та надавати необхідну інформацію.

Для чого це робиться?

Збір інформації проводиться для того, щоб забезпечити розробку стратегічних схем ефективного водопостачання та водовідведення, розрахувати власну спроможність вивезення твердих побутових відходів.

Крім того дана інформація дозволить створити єдину платформу реєстру туристичних обєктів, яка рекламуватиме Славську ОТГ як курорт, зможе брати участь у різних проектах на отримання грантів та залучення іноземних інвесторів. Також селищна рада як адміністративний орган буде мати можливість запропонувати новітні системи популяризації кожного туристичного об’єкта та матиме чітку кількісну інформацію для всіх дотичних органів, які сприятимуть розвитку туристичної інфраструктури  на нашій території.