Як команди Славської ОТГ грають на виїздах

Дата: 03.07.2019 16:02

Під кінець місяця червня у нас відбулося кілька спортивних подій. Так, команда з міні-футболу «Торнадо» взяла участь у турнірі «Краще спортивне село Львівської області в Солонці. Проводила турнір організація ФСТ «Колос».

Всього в турнірі взяло участь 12 команд, які були поділені на 4 групи. Наша команда потрапила в групу разом з командами з Верхнього Синєвидного та Самбору. Ось результати матчів:

Самбір 0-0 Торнадо

Верхнє Синьовидне 3-4 Самбір

Торнадо 3-1 Верхнє Синьовидне

Півфінал

Крупсько (Миколаївська обл.) 2-1 Торнадо

Жовква 2-2 Кам'янко-Буськ (пенальті 4-3)

Фінал

За  перше і друге місце між собою змагались Жовква та Крупсько, перемогу здобуло «Крупсько» з рахунком 0:5, відповідно друге місце зайняла команда з Жовкви. Наша команда боролася за третє місце проти Камянко-Бузька, проте фортуна в цей день була, на жаль, не на їхньому боці. Рахунок 4:3, «Торнадо» зайняло четверте місце.

Нагадаємо, що «Торнадо» вже брало участь у даному турнірі минулого року, тоді команда здобула перемогу.

Потішили своїми результатами і ветерани, які 30 червня у с. Козьова взяли участь у турнірі з футболу присвяченому дню Конституції України. Доклавши зусиль, команда виборола срібло.

Дякуємо нашим командам за спортивний дух та здобуті перемоги.