На окрузі № 3 (деп. Богдан Мичко) спільними зусиллями завершено будівництво спортивно-ігрового майданчика. Окрема подяка хлопцям з цього округу, які дуже активно допомагали: Дробчаку Ю., Білинцю Ю., Свердуну М., Сведуну І., Романцю О., Гавриліву Т., Білинцю В., Матляку В., Олійнику М., Зелику В., Сідорчаку В., Гребу В.

Також на цьому окрузі завершено капітальний ремонт частини дороги (тротуарної доріжки) вулиця Д. Галицького  Роботи проводились за підтримки селищної ради, спільними зусиллями депутатів та громади. Щиро вдячні усім за успішне виконання робіт та результативну співпрацю сімям: Онаць, Бечкало, Марчишин та Кінаш.

Закінчено поточний ремонт дороги на окрузі № 7 (деп. Онаць Павло) по вул. Крушельницької. Щиро дякуємо всім жителям вулиці Крушельницької, які долучились до ремонту дороги.

У Нижньорожанківському ЗЗСО І-ІІ ст. проведено ремонт внутрішнього приміщення та санвузла. Також Славська селищна рада у співпраці із громадськістю та спонсорами дофінансувала купівлю компютерного обладнання для школярів.

Завдяки злагодженій роботі спортивно-ігровий майданчик зявився у с.Решітка. Встановлювали майданчик і дорослі, і діти.

Також проведено облагородження подвіря ЗДО «Золотий ключик».