Львівська область, Стрийський район

СК "Славсько" у фіналі кубку з футболу до Дня Незалежності

Дата: 19.08.2019 15:41

18 серпня на Центральному стадіоні селища Славське команда СК «Славсько» зіграла матч проти ФК «Беркут». Боролись команди за місце у фіналі кубку до Дня Незалежності України.

Протягом усього матчу домінувала команда «Славсько», тож більшу частину гри боротьба точилась біля воріт суперника. Рахунок відкрив гравець нашої команди Греб Р. У другому таймі голи забили Ільків Р. та Варенька О. «Беркут» неодноразово атакував наші ворота, але всі спроби виявились марними. Матч завершився з рахунком 3:0. «Славсько» у фіналі!

Нагадаємо, що на виїзді наша команда теж перемогла з рахунком 3:1.

Приємно, що і наша молодь не відстає. Наша молода команда теж здобула перемогу з рахунком 3:0. Голи забили: Кожан А., Андрейко В., Феннич Л.

Фінал кубку обіцяє бути цікавим. СК «Славсько» зіграє проти ФК «Верхнє Синьовидне». Тож, приходьте 24 серпня на стадіон та підтримайте наших хлопців.