День Державного Прапора у Славській ОТГ відзначили яскраво та по-особливому святково. Розпочалося все вже з традиційних заходів біля пам’ятника Т. Г. Шевченка. Працівники Славської селищної ради, КНП «Славська міська лікарня», ЗДО «Золотий ключик», Славське КВКП, представники всіх Народних домів Славської селищної ради, керівник  публічно-шкільної бібліотеки та працівники бібліотечних філій, місцеві депутати, директор музичної школи та всі  ЗЗСО виконали гімн України та підняли над селищем синьо-жовтий прапор.

А далі було ще цікавіше! Мешканці з різних сіл громади влаштували автозаїзд. З Либохори та Верхньої Рожанки стартували дві колони машин та мотоциклів, прикрашені синьо-жовтими стягами. На початку Славська дві колони обєднались в одну суцільну, яка через Славське вирушила до Волосянки, Ялинкуватого та Хащовані.

У вишиванках, з посмішками на обличчі та українською піснею на вустах учасники заїзду відвідали кожен населений пункт. Всюди їм відповідали взаємністю: і дорослі, і діти виходили на вулиці з прапорами, співали гімн України та вигукували: «Слава Україні», а у відповідь: «Героям слава!».

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, і сподіваємось, що це стане доброю традицією нашої громади.

З Днем Державного Прапора, наші дорогі!