У Славській ОТГ яскраво відзначили День Незалежності України

Дата: 28.08.2019 11:56

24 серпня 2019 р. у Славській ОТГ відбулись урочисті заходи до Дня Незалежності України. Розпочалося святкування з урочистої ходи. Ветерани АТО та ООС на Центральній площі перед Народним домом розгорнули український прапор, пронесли його вулицями селища та передали його молоді – футбольній команді СК «Славсько».

На стадіоні відбувся фінал кубку з футболу до Дня Незалежності, організований Федерацією футболу Сколівського району. Розпочали юнаки, які зіграли матч проти команди зі Сколе «Юність». Матч завершився цілковитою перемогою команди СК «Славсько» – 5:1. Автори голів: Феннич Любомир, Кожан Анатолій, Гальович Василь та Веремчук Роман (2 голи).

Доросла команда зіграла проти команди з Верхнього Синьовидного «Карпати» і теж здобула перемогу з рахунком 2:1. Автори голів: Василь Стегура та Михайло Дем'ян.

Після нагородження переможців кубку з футболу до Дня Незалежності відбувся урочистий концерт за участі місцевих колективів, музичних гуртів Cover Jam та VASYAYAN. А на завершення танці просто неба.

Крім того, протягом дня працювали фудтреки, атракціони для дітей, скеледром, солодка вата, попкорн...

Не менш яскравий виявився і другий день святкування. 25 серпня до Славської ОТГ завітав Василь Вірастюк зі сильними чоловіками. Ігри горців, до речі, вперше відбувались на теренах Славської ОТГ. Також глядачів розважали танцями вожаті з дитячого табору «ПрімАрт» та показові виступи  з тхеквондо ВТ, тренер Ростислав Філь.

Згодом ми розкажемо Вам про всіх, хто був причетний до організації цих яскравих, веселих, запальних вихідних у Славській ОТГ. А на разі всім щиро вдячні за участь, за ваші посмішки, танці та забавляння.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису