24 серпня 2019 р. у Славській ОТГ відбулись урочисті заходи до Дня Незалежності України. Розпочалося святкування з урочистої ходи. Ветерани АТО та ООС на Центральній площі перед Народним домом розгорнули український прапор, пронесли його вулицями селища та передали його молоді – футбольній команді СК «Славсько».

На стадіоні відбувся фінал кубку з футболу до Дня Незалежності, організований Федерацією футболу Сколівського району. Розпочали юнаки, які зіграли матч проти команди зі Сколе «Юність». Матч завершився цілковитою перемогою команди СК «Славсько» – 5:1. Автори голів: Феннич Любомир, Кожан Анатолій, Гальович Василь та Веремчук Роман (2 голи).

Доросла команда зіграла проти команди з Верхнього Синьовидного «Карпати» і теж здобула перемогу з рахунком 2:1. Автори голів: Василь Стегура та Михайло Дем'ян.

Після нагородження переможців кубку з футболу до Дня Незалежності відбувся урочистий концерт за участі місцевих колективів, музичних гуртів Cover Jam та VASYAYAN. А на завершення танці просто неба.

Крім того, протягом дня працювали фудтреки, атракціони для дітей, скеледром, солодка вата, попкорн...

Не менш яскравий виявився і другий день святкування. 25 серпня до Славської ОТГ завітав Василь Вірастюк зі сильними чоловіками. Ігри горців, до речі, вперше відбувались на теренах Славської ОТГ. Також глядачів розважали танцями вожаті з дитячого табору «ПрімАрт» та показові виступи  з тхеквондо ВТ, тренер Ростислав Філь.

Згодом ми розкажемо Вам про всіх, хто був причетний до організації цих яскравих, веселих, запальних вихідних у Славській ОТГ. А на разі всім щиро вдячні за участь, за ваші посмішки, танці та забавляння.