Що змінила (а що не змогла)" Нова українська школа"?

Дата: 30.08.2019 09:09

Освітяни Славської ОТГ на серпневій зустрічі  висвітлили тему "Що змінила (а що не змогла)" Нова українська школа? " Перед тим, як розпочати роботу, освітяни хвилиною мовчання вшанували пам'ять  вчителя, науковця, державника, громадського діяча Григорія Васильовича Дем'яна та  борців, які віддали своє життя за Україну. Досвідом роботи у першому класі змістовно поділилася вчителька  Рожанківського ЗЗСО І-ІІ ст. Бажан Ірина Михайлівна, директор Славського ЗДО Галишинець Люба Любомирівна довела, що і у дошкільних закладах потрібна реформа, Гриців Віктор Ярославович вказав, що якісна освіта сьогодні - це здобуття учнями потрібних для сучасного суспільства знань, умінь, навичок, які вони можуть застосувати на практиці та у житті. Про інклюзивне навчання, про переваги інклюзивної освіти, про інклюзивний підхід розповіла директора Рожанківського ЗЗСО І-ІІ ст. Пинів Оксана Іванівна. Але всі присутні прийшли до висновку, що треба не боятися змін, змінювати методи роботи, змінювати себе та навчати дітей по новому. Словами привітання звернувся до присутніх заступник голови Сколівської районної профспілкової організації Марочкович Роман Іванович. Велику подяку освітяни висловили голові Славської селищної ради Безі Володимиру Мироновичу, апарату та депутатам селищної ради за фінансову допомогу, за відремонтовані школи, за взаєморозуміння. Отримали подарунок педагоги від директора Народного дому Яромій Людмили, яка запросила для привітання вчителів колективи Миколаївського району. Своїми чарівними голосами, мелодійним співом артисти зачарували весь зал.