Вже третій рік поспіль СК "Славсько" здобуває перемогу на чемпіонаті Сколівського району з футболу

Дата: 16.09.2019 14:27
Кількість переглядів: 1104

15 вересня 2019 р. на центральному стадіоні селища Славське відбувся заключний матч чемпіонату Сколівського району з футболу. У боротьбі за першість зустрілись команди СК « Славсько» та ФК «Беркут» (с. Тухля).

Традиційно перший матч зіграли юнаки, які вибороли перемогу з рахунком 3:2, голи забили: Роман Веремчук, Дмитро Павлучкович та Юрій Попівчак. Далі на команду чекає "золотий" матч за чемпіонство на нейтральному полі з командою "Юність" (м. Сколе), оскільки обидві команди набрали однакову кількіть очків.

Дорослі зіграли теж на рівні. У першому таймі рахунок відкрила команда СК «Славсько», гол забив Греб Василь. Після перерви суперники зрівняли рахунок, щоправда, не на довго. За кілька хвилин Максим Клочаник забив гол, а потім ще один, вже ближче до кінця матчу. Рахунок 3:1 – СК «Славсько» впевнено здобуває перемогу.

Цікаво, що всі три голи команди СК «Славсько», були забиті з передачі Олега Вареника. Збіг? Не думаю...)))

Варто підкреслити високий професіоналізм та злагоджену командну гру наших футболістів. Адже цією перемогою команда закріпилась на першій сходинці в турнірній таблиці та, в підсумку, здобула чемпіонство вже третій рік поспіль.  Це, до речі, не вдавалось жодній команді Сколівського району за період незалежної України.

Вітаємо обидві команди з перемогою. Бажаємо великого успіху і везіння, спортивної сили і витримки, вдалих футбольних і життєвих матчів. Нехай завжди вдається забивати красиві голи в ворота суперників, нехай завжди виходить все, до чого є прагнення.