Ефективна робота, як результат якісного навчання та перейняття досвіду

Дата: 23.09.2019 18:10

Протягом тижня представники Славської селищної ради навчались, переймали досвід та ділились своїми здобутками.

Начальник освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради Кореневич Ольга Михайлівна брала участь в міжнародному семінарі у дружніх країнах – Литві та Латвії.

Приїхавши з семінару, зазначила: «Ми на правильному шляху, впроваджуючи нову реформу освіти. Це  те що, дасть можливість нашим дітям у майбутньому бути професіоналами своєї справи»

А в той час,  виконавчий комітет Славської селищної ради у рамках програми «Маршрути успіху» на тему «Розвиток інфраструктури в ОТГ»  від Асоціації Міст України ділився своїми напрацюваннями  з представниками інших ОТГ Львівщини.  У результаті, яких домовились про низку спільних напрацювань для розвитку всіх територій ОТГ.

Представники наших комунальних підприємств не опускають жодної можливості навчатись та професійно рости.

Керівник КП "Публічно-шкільна бібліотека" Оксана Винник пройшла курс навчання та отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації.