Шановні представники туристичної галузі, любителі подорожей та активного відпочинку вітаємо Вас з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в України. Ми з вами живемо у неймовірному краї: з унікальними геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, що має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

З кожним роком ми все ширше відкриваємо для світу свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій – у цьому велика заслуга всіх працівників туристичної галузі, за що висловлюємо вам щиру подяку. Ми впевнені, основні здобутки туристичної галузі ще попереду. Нам з вами треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Від імені Славської селищної ради, бажаємо всім працівникам туристичної сфери здоров’я та благополуччя, добра і злагоди в сім’ях, нових успіхів у нашій надзвичайно важливій роботі. Нехай життєві стежки ведуть Вас тільки вверх, а вказівники скеровують тільки у правильно напрямку.