У нас гостює Сашко Лірник

Дата: 01.10.2019 15:28

Цими днями наші школярі та педагоги, а також всі бажаючі, мають можливість поспілкуватись з Олександром Івановичем і послухати його цікаві та емоційні казки для дітей та для дорослих.

Олександр Іванович приїхав до нас на запрошення голови Славської селищної ради Володимира Беги.

Спитаєте, хто такий Олександр Іванович!? А ми вам розкажемо.

Олександр Іванович Власюк, відоміший під ім'ям Сашко Лірник — казкар-лірник, інженер-будівельник та кораблебудівельник, колишній учасник київського гурту "Вій", сценарист, актор, телеведучий, автор телепрограм. Був членом журі фестивалю авторської пісні "Срібна підкова", постійний учасник фестивалів "Країна Мрій", "Шешори", "День Незалежності з Махном", "Етноеволюція", "Трипільське Коло". Володар почесного звання "Заслужений працівник культури України". Володіє такими музичними інструментами, як колісна ліра, варган, бубон, гітара. Має учнів в Україні, Росії і США.

Ще такої багатогранної та цікавої особистості у наші ОТГ не було.

Запрошуємо на зустріч

02.10.2019р. о 18:00 год. у смт.Славське у Народному домі