Шкільний погляд на бюджет громади

Дата: 10.10.2019 14:52

9 жовтня у Славському ЗЗСО відбулось чергове засідання учнівського парламенту Славської ОТГ. На засідання завітали новообрані депутати: Ткачик Ірина (Нижньорожанківський ЗЗСО), Суслинець Марія (Верхньорожанківський ЗЗСО) та Лапей Лілія (Волосянківський ЗЗСО).

Шляхом відкритого голосування було обрано нового секретаря – Ткачик Ірина (Нижньорожанківський ЗЗСО), радника – Лапей Лілія (Волосянківський ЗЗСО) та члена комісії етики й моралі – Суслинець Марія (Верхньорожанківський ЗЗСО). Вітаємо нових депутатів, бажаємо їм активно працювати на благо своєї школи.

Спеціаліст відділу фінансів Славської селищної ради Галюк Марта допомогла школярам відчути себе розпорядниками коштів місцевого бюджету. Вони повинні були розподілити 15 млн. грн. на реалізацію різноманітних проектів, які допоможуть змінити життя мешканців нашої громади. Серед пріоритетних:

• Капітальний ремонт ЗЗСО;
  • Медицина (ремонт приміщення, придбання медичного обладнання та транспорту)
  • Ремонт та будівництво доріг (але наголосили, що ці дороги мають бути безпечними для  мешканців та гостей громади)
  • Придбання та встановлення автобусних зупинок;
  • Придбання та встановлення дитячих майданчиків.

Обговорювали депутати також актуальну тему сортування сміття, найбільш активні навіть доводили необхідність будівництва на території нашої громади сміттєпереробного заводу.