13-14 жовтня 2019 р. по всій Славській ОТГ відзначали День захисника України. У кожному селі щиро вітали наших воїнів, дякували їм за спокій, висловлювали шану та згадували всіх, хто загинув захищаючи рідну Батьківщину. 

У неділю, 13 жовтня у Слаському, Ялинкуватому та Либохорі відбулись святкові концерти. Місцеві колективи та школярі від щирого серця бажали нашим захисникам здоровя, миру та спокою. В урочищі Мохнач (с. Волосянка) відбувся турнір з пейнтболу між учнями із Волосянки, Славська, Ялинкуватого, Хащовані, Нижньої та Верхньої Рожанки, Либохори, Тухлі, Головецька, Опорця, Лавочного, Тернавки та Новоселиці (Закарпатська обл.).

У понеділок, 14 жовтня урочисті виступи відбулись у Волосянці, Хащовані, Нижній та Верхній Рожанці. 

По всіх населених пунктах нашої громади відбулись молебні та покладання квітів до могил тих, хто віддав своє життя за Україну та її волю.

Варто відзначити, що працівники всіх Народних домів Славської ОТГ підійшли до організації свята з особливою увагою та трепетом. Ми дякуємо за Ваші старання, щирі усмішки наших мешканців – найкраща оцінка Вашої роботи.

Дякуємо Вам, наші захисники! У цей нелегкий для України час саме Ви даєте нам надію та віру у світле майбутнє, даруєте відчуття безпеки. Ще раз зі святом Вас!